listopad 11, 2019

Dorostenky došly v Karlových Varech až do finále

in Hlavní články

by Super User

Tým složený z dorostenek a starších žákyní FBC ROKYCANY se v neděli 10.11. zúčastnil rozvojového turnaje v Karlových Varech. Ačkoliv náš tým byl ze všech družstev nejméně početný, do Varů jsme přijeli pouze s osmi děvčaty, zapsali jsme se nesmazatelně do turnajových výsledků. Z prvního utkání s domácím celkem jsme…
listopad 05, 2019

Žákyně vyrazily až do dalekých Strakonic

in Hlavní články

by Super User

V sobotu 2.11. vyrazila děvčata na druhý ligový turnaj starších žákyní. Cesta do Strakonic proběhla bez jakýchkoliv komplikací a naše starší žákyně mohly neohroženě vyběhnout na palubovku místní sportovní haly. V prvním utkání jsme hned narazili na pořádající celek z nedalekých Katovic. Rivalky byly na duel lépe připravené a zaskočily…
říjen 23, 2019

Devítibodová neděle

in Hlavní články

by Super User

O uplynulém víkendu hájilo naše barvy hned pět družstev - muži, ženy, dorostenci, mladší žáci a přípravka. 
říjen 23, 2019

Podzimní florbalový pochoďák 2019

in Hlavní články

by Super User

Vážení členové, vážení rodiče, přátelé rokycanského florbalu, srdečně si Vás dovolujeme pozvat na další společnou akci ze série florbalových pochoďáků. Letos s námi můžete vyrazit v pondělí 28.10. na trasu v blízkém okolí Rokycan.

Aktuální výsledky

Bazárek

Bazárek

Ztráty a nálezy

Ztráty a nálezy

Přidej se do naší party

Přidej se do naší party

2019 11 10 dorkyTým složený z dorostenek a starších žákyní FBC ROKYCANY se v neděli 10.11. zúčastnil rozvojového turnaje v Karlových Varech.

Ačkoliv náš tým byl ze všech družstev nejméně početný, do Varů jsme přijeli pouze s osmi děvčaty, zapsali jsme se nesmazatelně do turnajových výsledků. Z prvního utkání s domácím celkem jsme odešli smírně po remíze. Druhý duel s favorizovanou Slavií Plzeň jsme dokázali díky produktivní střelbě zakončit vítězně. V utkání o první místo jsme se střetli s druhým výběrem Slavie Plzeň. V utkání jsme tahali za kratší konec, ale opět díky produktivnější střelbě jsme ještě 15 vteřin před koncem drželi těsný náskok 1:0. Bohužel v závěrečných sekundách jsme inkasovali a v samostatných nájezdech nás holky ze Slavie také předčily.

I přes tuto porážku patří všem děvčatům obrovský dík a uznání.

2019 11 3 zakyneV sobotu 2.11. vyrazila děvčata na druhý ligový turnaj starších žákyní. Cesta do Strakonic proběhla bez jakýchkoliv komplikací a naše starší žákyně mohly neohroženě vyběhnout na palubovku místní sportovní haly.

V prvním utkání jsme hned narazili na pořádající celek z nedalekých Katovic. Rivalky byly na duel lépe připravené a zaskočily nás v samotném úvodu. Hru naše děvčata vyrovnala, ale skóre již dohnat nedokázala. Chuť jsme si spravili v utkání s Mariánskými Lázněmi, vítězně jsme zakončili i tažení proti holkám z Karlových Varů, které hrály velmi aktivní a důrazný florbal. Poslední duel se Slavií jsme také chtěli zakončit vítězně, ale soupeřky byly zásadně proti a navíc nás trápila nepřesnost našich střeleckých pokusů.

Přesto byl turnaj vydařený, a to nejen po sportovní stránce, jelikož o přestávkách si děvčata užila mnoho legrace.

O uplynulém víkendu hájilo naše barvy hned pět družstev - muži, ženy, dorostenci, mladší žáci a přípravka. 

V neděli 6.10. vstoupili do nové sezóny i naši dorostenci. Hned v úvodním turnaji jsme narazili na celky Florbal Sokolov a FBŠ SLAVIA Plzeň B.

Starší žáci

30 lis

Elévové

30 lis

Starší žákyně - DOMA

30 lis

HK Rokycany

Mladší žáci - DOMA

30 lis

HK Rokycany

Přípravka

30 lis