květen 29, 2020

Vracíme se do haly

in Články

by Super User

Vážení rodiče, milí členové, předem bych Vám chtěl poděkovat za aktivní přístup při vyplňování dotazníku, ve kterém jsme se Vás ptali na zájem o restart tréninků ve zbývající části školního roku a také na Vaše další pokračování v našem sportovním klubu. Jelikož se u starších mládežnických kategorií (od mladších žáků)…
květen 16, 2020

Informace k obnovení tréninků

in Články

by Super User

Milí členové, vážení rodiče,v pátek 15.5. jsme Vám na kontaktní mailové adresy rozeslali informace o možnostech alespoň částečného restartu tréninků, včetně odkazu na dotazník. PROSÍME VŠECHNY ČLENY O VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU (u nezletilých vyplní zákonný zástupce). Předem Vám děkujeme za spolupráci.    
březen 10, 2020

Informace k zasedání bezpečnostní rady státu z 10. března

in Články

by Super User

Vážení členové a fanoušci, rádi bychom Vás touto cestou informovali, že ve věci uzavření škol a omezení akcí nad 100 osob čekáme na kroky Českého florbalu, tudíž zatím budou všechny tréninky a zápasy probíhat podle plánu. O dalších případných změnách, Vás budeme ihned informovat. Více informací naleznete na stránkách Českého…

Aktuální výsledky

Bazárek

Bazárek

Ztráty a nálezy

Ztráty a nálezy

Přidej se do naší party

Přidej se do naší party

Vážení rodiče, milí členové,

předem bych Vám chtěl poděkovat za aktivní přístup při vyplňování dotazníku, ve kterém jsme se Vás ptali na zájem o restart tréninků ve zbývající části školního roku a také na Vaše další pokračování v našem sportovním klubu.
Jelikož se u starších mládežnických kategorií (od mladších žáků) většina rodičů a členů přiklání k obnovení tréninků, rozhodli jsme se pro částečný restart halových tréninků. Protože však vzhledem k aktuální situaci ve společnosti a florbalu necítíme potřebu plného rozjezdu (ukončená ligová sezóna, neúčast na mimoligových turnajích apod.), stanovili jsme prozatím jeden trénink v týdnu. Uvědomujeme si, že jsme jako sportovní klub (potažmo celé florbalové prostředí) nedostáli v závěru sezóny všem závazkům ve vztahu k ligovým turnajům a tréninkům, i ve zbytku školního roku se náš režim omezuje, a proto samozřejmě budeme počítat "náhrady" členských příspěvků. O výši této kompenzace Vás budeme informovat a předpokládáme její zahrnutí jako slevu z příspěvků do sezóny 2020/2021. Pokud požadujeme jinou formu řešení, neváhejte nás kontaktovat.
Vzhledem k výše uvedenému jsme přistoupili k rozčlenění tréninkových složek (kategorií), resp. hráčů pro zbytek školního roku podle věkové struktury již nadcházející sezóny 2020/2021.
V příloze najdete přehledný souhrn věkových kategorií (včetně příslušných roků narození), se kterými bychom chtěli v příštím školním roce pracovat. Především bych se chtěl zmínit o ryze dívčích složkách, kde bychom se chtěli dále rozvíjet a rozšířit počet dívčích družstev. Dívčí trénink začíná již tento pátek 22.5.
V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit, případně přímo na Vašeho trenéra.  
 
Pravidla provozu v tělocvičnách:
Sraz hráčů dodržte, prosím, vždy nejméně 5 minut před plánovaným začátkem tréninku. Do haly budou hráči vpuštěni najednou po odchodu předchozí složky. Ve sportovní hale Házené se i nadále počítá s převlékáním v hledišti (bez možnosti využití šatny a sprch, a to zejména z důvodu vysokých nároků na následný úklid a dezinfekci prostředí), proto, pokud je to možné, doporučujeme dorazit na trénink již v oblečení do tělocvičny a s sebou mít suché věci na převlečení po tréninku.
Pro přípravku připravujeme odlišný program, který bude zaměřen na venkovní aktivity, a veškeré informace budeme rozesílat v předstihu emailem.
 
 
Těm z Vás, se kterými se již neuvidím osobně, bych chtěl popřát klidný zbytek školního roku, krásné prázdniny a hlavně pevné zdraví.
Věřím, že od září se pak setkáme v tělocvičnách již v běžném režimu.
Děkujeme za Vaši přízeň.

Milí členové, vážení rodiče,
v pátek 15.5. jsme Vám na kontaktní mailové adresy rozeslali informace o možnostech alespoň částečného restartu tréninků, včetně odkazu na dotazník. PROSÍME VŠECHNY ČLENY O VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU (u nezletilých vyplní zákonný zástupce).

Předem Vám děkujeme za spolupráci.

 

 

2020 3 10 ceskyflorbalVážení členové a fanoušci, rádi bychom Vás touto cestou informovali, že ve věci uzavření škol a omezení akcí nad 100 osob čekáme na kroky Českého florbalu, tudíž zatím budou všechny tréninky a zápasy probíhat podle plánu. O dalších případných změnách, Vás budeme ihned informovat.

Více informací naleznete na stránkách Českého florbalu www.cfbu.cz  .
Odkaz na článek Českého florbalu: zde  

Mon.
Tues.
Wed.
Thurs.
Fri.
Sat.
Sun.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 

No events for this period