AKTUALIZACE 12.3.2020 - 9:20

 

12.3.2020 - 9:20
Vedení oddílu se rozhodlo omluvit naše družstvo žen z ligového turnaje 14.3.2020.

Výkonný výbor regionu PHaSČ rozhodl o pokračování soutěží s dlouhodobou tabulkou bez omezení, resp. povinnost dodržet limit účastníků akce v souladu s nařízením ministerstva zdravotnictví přenesl na pořadatele turnaje. Jelikož nebyly žádnou ze zapojených stran sděleny konkrétní kroky a opatření k omezení počtu účastníků, kromě zákazu vstupu diváků, vypočetli jsme si předpokládaný počet účastníků turnaje. Podle našich propočtů lze očekávat na turnaji přítomnost více než 100 účastníků ve stejný čas. I na základě tohoto zjištění jsme celou záležitost konzultovali se samotnými hráčkami.

Jelikož většina hráček vyjádřila své obavy z účasti, rozhodli jsme se omluvit naše družstvo žen z tohoto turnaje.
Protože zájmy našich členů jsou pro nás přednostní, jsme připraveni čelit veškerým dopadům a sankcím, které naše rozhodnutí může vyvolat.

Výkonný výbor FBC ROKYCANY z.s.

________________________________________________________________________________

10.3.2020 - 20:00
Vážení členové a rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu o zákazu konání akcí nad 100 osob z 10.března 2020 se ligová komise našeho regionu spadající pod Český florbal, rozhodla odložit všechny regionální soutěže hrané o nadcházejících 2 víkendech (konkrétně 14. a 15 března, 21. a 22. března 2020). Pro náš klub to momentálně znamená o tomto víkendu odložení sobotního turnaje přípravek, mladších žáků a juniorů  a o následujícím víkendu odložení turnaje žákyň, starších žáků a elévů na neurčito. O turnaji žen Vás budeme ještě informovat.   

V návaznosti na výše zmíněné jsme se rozhodli zrušit veškeré tréninky pořádané naším klubem. Toto nařízení platí až do odvolání.
Důvodem je zamezení šíření koronaviru a minimalizace možných důsledků, jaké by mohlo mít neuvážené chování jednotlivce ve skupině.

Sledujte, prosím, veškeré naše informační kanály, o všem Vás budeme informovat.
Níže naleznete důležité odkazy. 

Děkujeme za pochopení 

 

Oficiální prohlášení Českého florbalu

Informace Ministerstva zdravotnictví ČR k nařízení ze dne 10.3.2020