FBC ROKYCANY

Uplynulý víkend se nesl ve znamení venkovních zápasů. Elévové sbírali své florbalové zkušenosti v Plzni, starší žáci ve Šťáhlavech, junioři v dalekých Františkových Lázních a muži v Teplicích a v Ústí. Více v článku.


Elévové
Již v sobotu 19.1. odehráli další ligová utkání naši elévové. Na turnaj do Plzně jsme vypravili dvě družstva. Našimi soupeři byli hráči FbC Plzeň, taktéž poskládaní do dvou celků.
Vrstevníci z Plzně předvedli v duelech více nasbíraných zkušeností a umu, do jisté míry také větší pochopení pro týmovou hru. Chuť všem rokycanským hráčům i fanouškům spravil poslední, vzájemný zápas našich "mláďat". Tento duel byl plný zvratů, přetahování o výsledek, vše ale v duchu fair-play. Nerozhodný výsledek pak zajistil naprostou spokojenost u všech zúčastněných. 
Děkujeme hráčům i rodičům.

Starší žáci
Starší žáci vyrazili v neděli 20.1.2019 ke svému prvnímu letošnímu utkání do nedalekých Šťáhlav. Tým složený ze tří pětic měl již od rána našlápnuto na skvělou hru.
V tradičně ospalém první zápase turnaje se nám dařilo kluky z FBC Plzeň přehrávat, ale bohužel bez vytoužených branek. I přes 13 střel vyslaných na soupeřovu branku se nám podařilo dostat míček za plzeňského brankáře pouze jednou což znamenalo remízu 1:1. 
Ve druhém utkání s týmem GOGO Horšovský Týn se naši kanonýři rozjeli a hned v první části vstřelili 2 branky. Soupeř však nenechal nic náhodě a také dostal dvakrát míček za záda Patrika Urbana. Bylo jasné, že rozhodne druhá část a to si vzal za své nováček Zbyněk Hora, který svým gólem v 6. minutě druhé poloviny zařídil jednobrankový náskok. Do konce zápasu sice zbývalo ještě 7 minut, ale i přes infarktový závěr a několik tyček se nám podařilo neinkasovat a dotáhnout tak zápas do vítězného konce. 
Ve třetím zápase o postup do druhého koše nás čekal tým FBŠ Slavia Plzeň. Sice se nám podařilo dvakrát odskočit Plzeňanům na rozdíl jediné branky, ovšem nikdy ne na dlouho. Ve druhé polovině nás soupeři jednoznačně přehráli a zkušeně otočili skóre na svou stranu. Na konci zápasu svítil na tabuli výsledek 4:2 pro Slavii. 
Děkujeme všem fanouškům a těšíme se na další utkání.  

FbC Plzeň white - 1:1
GO - GO Horšovský Týn - 3:2
FBŠ SLAVIA Plzeň B - 2:4

Junioři
Junioři FBC RAMOS ROKYCANY museli k dalším ligovým zápasům zavítat až do dalekých Františkových Lázní. Hráči v obou utkáních předvedli výborné výkony a kvalitní týmovou hru. Veškeré pokyny perfektně převedli na hřiště a splnili své cíle.
V duelu proti oslabenému celku Horšovského Týnu naši borci trpělivě útočili a zodpovědně se vraceli do obrany. Postupně jsme zvládli najít recept i na dobře připraveného brankáře hostů. Výsledek 3:0 je tak jasným obrazem utkání. 
I ve druhém duelu proti FBŠ SLAVIA Plzeň jsme navázali na výkony z odpoledního klání. Soupeř však byl také dobře připravený. Na obou stranách bylo k vidění mnoho brankových příležitostí, většinou však chyběla přesnost v zakončení nebo přišel na řadu výborný zákrok některého z gólmanů. Utkání rozhodla branka Slavie ze druhé třetiny. V poslední části jsme již nedokázali skóre srovnat a utkání skončilo 1:2. Přesto hráči předvedli skvělý výkon a pochvala byla na místě.

GO - GO Horšovský Týn - 3:0
FBŠ SLAVIA Plzeň B - 1:2

Muži
Florbal Teplice - 1:10
Florbal Ústí  - 6:15

 

Program na víkend - 26 a 27. ledna

Program na víkend - 26 a 27. ledna

V následujícím nabitém víkendu vyrazí pro své florbalové zkušenosti přípravka, mladší žáci, dorostenci, starší žákyně i juniorky.  Read More
Výsledkový servis - víkend 19. a 20. ledna

Výsledkový servis - víkend 19. a 20. ledna

Uplynulý víkend se nesl ve znamení venkovních zápasů. Elévové sbírali své florbalové zkušenosti v Plzni, starší žáci ve Šťáhlavech, junioři Read More
Radkovi Zelinkovi posíláme 11 000 Kč

Radkovi Zelinkovi posíláme 11 000 Kč

O uplynulém víkendu obsadili házenkářskou halu v Rokycanech pouze hráči florbalového oddílu FBC Rokycany. V sobotu byl na pořadu dne zápas mužského Read More
BAZÁREK

BAZÁREK

Máte doma florbalové vybavení, které nepoužíváte, ale je Vám líto jej vyhodit? Právě pro Vás je zde náš klubový bazárek.Pošlete Read More
  • 1
  • 2
  • 3